Yükleniyor

Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

Orgazm cinsel uyarım ve cinsel hazzın en yüksek noktası olarak tarif edilebilir.Aynı zamanda beynin cinsel uyarıları yoğun bir şekilde aldıktan sonra vücüdun genital bölgelerinin bu uyarılara eş zamanlı tepki vermesi olarak da tarif edilebilir. Orgazm kadın ve erkeklerde farklı şekillerde ve etkilerde ortaya çıkar. Dünyada 4000 kadın üzerinde yapılan bir çalışmada kadınların üçte birinin hiç orgazm olmadığı saptanmıştır.Sadece 10 kadından birinin her cinsel birleşmede orgazm yaşadığı da bu çalışmanın sonuçlarındandır.

Orgazm bazı toplumlarda sadece erkeklere atfedilen bir durum olsa da orgazm kadınlar için de son derece önemlidir. Hem kadın hem erkekde cinsel orgazm ruh ve beden sağlığı için olmazsa olmaz öneme sahiptir.

Vajinal orgazmın oluşması için penisin vajinadaki bazı noktalara bası yapması ve tam temas etmesi ve bu bölgenin de penisin uyarısına hassas olması gereklidir.Vajinal dokunun cinsel aktiviteler doğum ya da vajinal müdahaleler ile zaman içinde gevşemesi ve penisi tam olarak saramaması orgazm bozukluklarına yol açabilmektedir. Bu noktada orgazm aşısı dediğimiz, vaginal ön yüzeyine uygulanan kişinin kendi kanından PRP yöntemi ile elde ettiğimiz tamamen zararsız ve kişinin vücudu ile uyumlu olan sıvı, son derece yüz güldürücü sonuçlara sahip olabilmektedir.

Amerika ve Avrupalı kadınların 10 yıldır yaptırdığı orgazm aşısı artık ülkemizde de bilinmekte ve kadınlarımız tarafından talep edilmektedir.

Orgazm aşısı ile vajina dokusunda damarlanma artar, sinir hücreleri daha duralı hale gelir, vajinal dokuda sıkılaşma oluşur. Ayrıca klitoris uygulaması sayesinde klitorsite de yenilenme oluşur ve hassasiyet artar. Böylece orgazm aşısı sayesinde cinsel ilişkideki haz alma duygunuz artar.

G noktası ve klitoris uyarılması yaşamayan kadınların cinsel haz alabilmesi için uygulanan işleme orgazm aşısı denir. Cinsel ilişki yaşayan bireyler ve evli çiftler için cinsel haz büyük önem taşır. İlişkinin güvende ve dinamik olmasını sağlar. Ancak yaşanan bazı durumlar neticesinde kadınlarda gereken uyarılma olmaz. İlerleyen vakalarda kadınların vajina duvarı kalınlaşır. 

Aşının etkisi ortalama 10 ay sürer. Etkisi geçtikten sonra tekrar yapılabilir. Herhangi bir yan etkisi bulunmadığı için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Jinekolji doktorları tarafından uygulanır. İlk önce uyarılmaya engel olan alttaki neden araştırılır. Anatomik olarak bir bozukluk olmayan kişilerde yüksek oranda etkilidir. 

Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

Orgazm aşısı bir PRP uygulamasıdır. Vücudunuzdan alınan kendi hücrelerinizi kullanarak yaptığımız bir tedavi yöntemidir. PRP, kişiden alınan kandan trombosit ve büyüme faktörlerini seçerek elde edilen iyileştirici etkin bir sıvıdır. Orgazm aşısı da sizin kendi kan hücrelerinizden elde ettiğimiz özel bir sıvının yine sizin vajinanınızda size özel olarak tespit ettiğimiz alanlara uygulanmasıdır.

Orgazm aşısı uygulaması kolay ve etkilidir. Size ait bir serum kullanıldığı için son derece güvenli ve alerji veya herhangi bir yan etki yapma etkisi yoktur. Uygulama ağrısızdır ancak çok hassas kişilerde işlem öncesinde lokal anestezik krem ile vajinanın uyuşması sağlanır böylece orgazm aşısı sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Sonuçlar kişiden kişiye farklıklar gösterebilmektedir. Bazı kadınlar hemen sonuç alabilir ancak bir çoğunun sonuç alması için 3 hafta geçmesi gerekebilir. Orgazm aşısının yılda bir kere yapılması yeterlidir. 2 aylık süre zarfında tekrarlanabilir. Orgazm aşısından hemen sonra gündelik yaşantınıza ve işinize dönebilirsiniz. Sadece aşıdan sonraki ilk 7 gün ilişkiye girilmesi önerilmez.

Orgazm Aşısı Kimlere Yapılamaz?

Aşı uygulanmasına engel olabilecek bazı durumlar vardır. Bu durumlar, kolajen alerjisinin olması, tümör saptanması, vajinal kanama yaşanması, ilerlemiş idrar yolu enfeksiyonu olması, bağışıklık sisteminin çok düşmesi ve gebelik durumunun yaşanmasıdır. Bu  sorunlardan herhangi birini yaşayan kadınlar orgazm aşısı yaptıramazlar. Bu durumlarda aşının uygulanması halinde ciddi sağlık sorunları ve kalıcı hasarlar oluşabilir. Doktor muayenesi sırasında var olan tüm şikayetleri hekime anlatılması gerekir.

Cinsel ilişki sırasında sorun yaşayan, haz alamayan ve özgüven eksikliği yaşayan kadınlar ilk olarak jinekolojik muayeneye gitmelidir. Muayene sırasında ilk olarak anatomik inceleme ve görüntüleme yöntemleri uygulanır. Herhangi bir sorun yok ise doktor tarafından aşı önerilir.