Yükleniyor

Vajinal Anti Aging

Vajinal Anti Aging

Östrojen hormonunun azalması, yaşın ilerlemesi ve vajinal atrofi gibi nedenlerden dolayı kuruluk gelişir. Kuruluk cinsel ilişkide acı olmasına ve kadının ilişkiden uzaklaşmasına neden olur. Çiftlerin arasında gerginliğe yol açabilir. Hormon seviyesinin normale döndürülmesi ve vajşnal atrofinin engellenmesi için vajinal anti aging uygulaması yapılır. 

Yaşlanmayı erteleyen jinekoloji olarak adlandırılabilir. Kadınlar tarafından çok sık tercih edilir. Beden gençliğinin uzun sürmesini sağlar. Tecrübeli jinekoloj hekimler atrafından uygulanması tavsiye edilir. Cerrahi ve kozmetik uygulamalardan oluşur. Hastanın ihtiyacına göre hangisinin uygulanacağı belirlenir. Doğru tedavi teknikleri ile yüz güldürücü sonuçlar elde edilebilir. Özellikle doku hasarları yüksek oranda engellenir.

Vajinal Anti Aging Uygulamaları

Cerrahi ve kozmatik olmak üzere iki farklı başlık altında toplanır. 

Kozmetik uygulamalar; Monalisa touch lazer uygulamaları, dolgu, mezoterapi, genital biyolojik serum prp, kök hücre tedavisi ve ip ile vulva germe işlemidir.

Cerrahi uygulamalar: vajinoplasti, perinoplasti, klitoris estetiği, labioplasti ve pubis cerrahisidir. Genellikle doğum ve 45 yaş sonrası bu işlemlere ihtiyaç duyulur. 

Modern yaşam tarzın getirdiği bazı estetik kaygılar vardır. Özellikle kadınlarda bu kaygılar psikolojik yaşamı önemli derecede etkiler. Alanında uzman bir hekim ve donanımlı hastane sayesinde vücudunuzu her daim genç ve dinç tutabilirsiniz. Bu işlemler kısa sürede gerçekleştirilen ve komplikasyon riski yok denecek kadar az olan işlemlerdir. Doğru kurum ve hekim seçimi ile hayal ettiğiniz görüntülere sahip olabilirsiniz.

Vajinal Anti Aging Fiyatları

Kombine ve farklı tedaviler gerektiren bir işlem olduğu için fiyatları çok değişkendir. Uygulanan tedavilerin sayısı, çeşidi, anestezi türü, işlem süresi, seans sayısı ve hastanenin kendi fiyat politikası çok etkilidir. Özellikle cerrahi müdahalelerde hastane yatışı, genel anestezi ve ameliyathane şartları gibi farktörler fiyatların artmasına neden olur. Vajinal anti aging işlemi yaptırmayı düşünen kişiler ilk olarak doktor muayenesi yaptırmalıdır.

Muayene sırasında vajinada var olan problemler belirlenir. Bu problemlerin tedavisi için gerekli olan cihazlar ve aletler tespit edilir. İşlem fiyatı daha sonra belirlenir. Bu nedenle fiyat teklifi almadan muayene olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Daha detaylı bilgi ve randevu için İzmir'de bulunan kliniğimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Vajinal Anti Aging
Op.Dr.Sultan Buğday

Diğer Hizmetlerimiz