Yükleniyor

Barbie Vajina Estetiği

Barbie Vajina Estetiği

Barbie vajina estetiği nedir? Nasıl yapılır?

Estetik denildiği zaman yalnızca yüz ve çevresi, meme ve karın bölgesi aklımıza gelir. Ancak günümüzde hem tekniğin gelişmesi hem de teknolojinin ilerlemesi sayesinde vajinal estetik de yapılmaktadır. Genital bölgenin estetik ile toparlanması sonucunda kişinin cinsel olarak özgüveni artabilir.

Kapalı toplumlarda pek dillendirilmese de vajina estetiği son zamanlarda oldukça rağbet gören operasyonların başında gelmektedir. Birbirinden farklı vajina estetiklerini şu şekilde sıralayabiliriz; iç dudak, dış dudak klitoris estetikleri, vajina daraltma, perine düzeltmesi ve dudakların dolgunlaştırılması. Kadınların bugünlerde vajina estetiğinde iki tercihi bulunmaktadır. Birincisi doğal görünüm ikincisi ise Barbie vajina denilen yeni tekniktir.

Barbie vajina estetiği nedir?

İlk kez Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkmış bu estetik türü, o dönem sosyete arasında yaygınlaşmış ve zamanla tüm dünyaya yayılmıştır. Barbie Doll Vagina adı ile dünyada bilinen bir operasyon olan bu estetik, ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir. Sarkmış, iri görünen ve zamanla kırışık hale gelmiş iç dudakların mümkün mertebe küçültülmesi ile elde edilmiştir. Bu estetik düzeye ulaşmak için de labioplasti uygulaması yapılmaktadır.

Barbie vajina görünümü nedir?

Barbie vajina görünümünde içte kalan dudakların kısa olması ve böylece bölgenin daha derli toplu durması vardır. Klitoris üzerinde yer alan tümseğin de operasyonla ortadan kaldırılması ile vajinanın dışında yer alan dudakların sarkmasının önüne geçilmektedir. Barbie vajina görünümü ile dış kısımdan yalnızca vajinanın yarık kısmı gözükür. Buna da Venüs çizgisi ismi verilmiştir.

Barbie vajina estetiği nasıl yapılır?

Hemen her operasyonda olduğu gibi Barbie bebek vajina için öncelikle doktorumuzun kontrolünden geçer, onayını alırız. Ardından lokal ya da genel anestezi ile operasyon başlar. Bu noktada doktorumuz labioplasti ve hudoplasti uygulamalarının yanı sıra dudaklara yağ enjeksiyonu da yapabilir.

Labioplasti: İç dudaklardaki kusurların ortadan kaldırılması için yapılan uygulamanın adıdır. Vajinal estetik operasyonlarında çok kullanılan bu teknik, Barbie vajina yönteminde de kullanılmaktadır. Çok fazla uzamış ve sonucunda sarkmış olan iç dudakların boyutu küçülür.

Hudoplasti: Kadınların en fazla cinsel haz duydukları bölüm olan klitorisin üzerindeki dokunun düzeltilmesidir. Burada var olan fazlalıklar alınarak daha toplu bir görünüm elde edilir.

Dudaklara Yağ Enjeksiyonu: Barbie vajinanın yaptırılma sebeplerinden birisi de pürüzsüz görünmesidir. Bu noktada dudaklara yağ enjeksiyonu devreye girmektedir. Operasyon sonrasında daha gergin dudaklar ortaya çıkar.

Barbie vajina estetiği avantajları nelerdir?

Barbie vajinanın son dönemlerde sıklıkla tercih edilmesinin altında yatan avantaj kırışık görünümden uzaklaştırılarak daha pürüzsüz görüntü elde edilmesidir. Venüs yarığı denilen görünüm ile cinsel anlamda kadınlar daha özgüvenli olurlar. Vajina dudaklarının kısalması sonucunda cinsel ilişki sırasında acı hissi de en aza iner. Dolayısıyla bugün birçok kadın bu tür avantajlarından dolayı Barbie doll vajina denilen tekniği uygulayarak daha iyi görünüme kavuşur.

Barbie vajina estetiği riskleri nelerdir?

Barbie vajina estetiği; sarkık, iri, kırışık bir yapıda olan iç dudakların küçültülmesi ve dış kısımda sarkan hiç bir yapının bulunmayacağı şekilde kısaltılması ile karakterize olan bir estetik operasyonudur. Barbie vajina estetiğinde amaç; iç dudakları küçültmek ve kötü görünümün yerini estetik bir görünüme bırakmaktır. Barbie vajina estetiği ile dış kısma sarkan yapılar yok edilmektedir ve hoş bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Herkes tarafından epey ilgi gören bir operasyon olan barbie vajina estetiği, bir labioplasti türüdür ve bu operasyonla birlikte klitoris adı verilen bölgedeki varsa cilt fazlalıkları alınarak daha estetik bir görünüm ortaya çıkartılabilir. Barbie vajina estetiği operasyonu yaptırmak isteyen kişiler operasyon hakkında bir bilgileri olmadığı için nasıl bir operasyon geçirecekleri konusunda endişe duyabilirler. Barbie vajina estetiği endişe duyulacak bir operasyon olmayıp aksine kişinin istediği genital bölgeye kavuşturmaktadır ve estetik olmayan kötü yapılar ortadan kalkmaktadır. Operasyon sonrası hastalar işlemden son derece memnun kalmaktadır. Barbie vajina estetiği operasyonu ağır geçen bir iyileşme süreci barındırmaz ve hastalar bir hafta gibi bir süre zarfında iyileşme sağlarlar. Operasyon sonrası önerilen tavsiyeler doğrultusunda adım atarlarsa iyileşme sürecine katkıda bulunmuş olacaklar.

Bu yazımızda barbie vajina estetiği riskleri nelerdir, barbie vajina estetiği kimler için uygundur, barbie vajina estetiği sonrası hasta memnuniyeti nasıldır ve barbie vajina estetiği fiyatları ne kadar sorularına cevaplar vereceğiz.

Barbie vajina estetiği kimler için uygundur?

Barbie vajina estetiği operasyonu için öncelikle gereken şart hastanın genel sağlık durumunun yerinde olmasıdır. Genital bölgenin görüntüsünden memnun olmayan ve bu durumdan etkilenerek ruhsal ve fiziksel sıkıntı çeken kişiler barbie vajina estetiği yaptırabilir. Barbie vajina estetiği sonrası hastalar konforlu, sağlıklı ve özgür bir hayat sürmektedir.

Barbie vajina estetiği sonrası hasta memnuniyeti nasıldır?

Barbie vajina estetiği, uzman doktorlar eşliğinde doğru tekniklerle yapıldığında hastalar için oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Operasyon sonrası vajinanın anatomik yapısından dolayı hızlı iyileşme göstermesi kaçınılmazdır. Barbie vajina estetiği sonrası hastaların istekleri ve arzuları karşılandığında memnuniyet oranı oldukça fazla olmaktadır. Barbie vajina estetiği operasyonu ile estetik bir görünüm elde edilmekte ve kişinin kendine olan özgüveni geri kazandırılmaktadır.

Barbie Vajina Estetiği, kliniğimizde mahrem bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Hastalarımız aynı gün taburcu olmaktadır. Daha detaylı bilgi ve randevu için kliniğimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Barbie Vajina Estetiği
Op.Dr.Sultan Buğday

Diğer Hizmetlerimiz